Przekaż swój 1% na Zagłębiowskie Centrum Onkologii


Wsparcie dla szpitala jest niezwykle ważne. Możesz w ten sposób wesprzeć wszystkie cierpiące osoby i zapewnić im opiekę na najwyższym poziomie.

Jak przekazać 1% podatku na onkologię?

Aby przekazać 1%, trzeba podczas rocznego rozliczenia PIT, podać nazwę szpitala oraz obliczyć i wpisać kwotę 1% podatku. Przekazując tę darowiznę na oddział onkologiczny z pewnością wesprzesz wiele osób.


serce

Dlaczego warto przekazać 1% podatku na onkologię?

Wsparcie szpitali to coś, co warto robić. Nowotwór to choroba, która wpływa na ciało i umysł jednostki. Życie z nim może być bardzo trudne.

Wiele osób przeżywa w swoim życiu własną walkę z rakiem i może nie stać ich na samodzielne leczenie, więc polegają na pomocy szpitali. Szpitale poświęciły niezliczone godziny na pomoc ludziom, a także na badania nad nowymi metodami leczenia pacjentów z rakiem lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Szpitale zapewniają również wsparcie, oferując ważne informacje o tym, co dzieje się w Twoim systemie. Zbudowali relacje z kluczowymi partnerami z innych działów, które pomogły uratować wiele istnień ludzkich, identyfikując potencjalne problemy, zanim takie sytuacje w ogóle się pojawią.

Szpitale zauważyły rosnącą potrzebę wsparcia obejmującego wszystkie aspekty opieki onkologicznej, ponieważ coraz więcej pacjentów zgłasza się do ich opieki z bardziej złożonymi potrzebami i troską o nich, ponieważ liczba świadczeniodawców znacznie wzrosła z biegiem czasu.

Co można zrobić aby pomóc osobom chorym na nowotwór?

Nowotwór jest jedną z najbardziej przerażających chorób, z którymi boryka się wiele osób. Nie jesteś w stanie wiele z tym zrobić, ale możesz pomóc komuś, kto przez to przechodzi, zapewniając wsparcie medyczne i wsparcie emocjonalne.

Możemy pomagać chorym na raka na różne sposoby, np. organizując grupę, która ich odwiedza, przekazując pieniądze na wydarzenia związane z rakiem i wspierając ich emocjonalnie.

Dzięki ilości dostępnej obecnie technologii każdy może zrobić kilka prostych sposobów, aby pomóc swoim przyjaciołom i rodzinie, którzy zmagają się z tą zmieniającą życie chorobą.


Dodany przez: dr.Acula · 17-03-22