Misja szpitala - jakimi wartościami kierują się zespół szpitala?


Misją szpitala jest zapewnienie każdemu pacjentowi opieki zdrowotnej na wysokim poziomie. Osiąga się to poprzez dbanie o zdrowie pacjentów i robienie wszystkiego, co w ich mocy, aby upewnić się, że znów będą zdrowi.

Szpital to również edukacja

Szpital jest również placówką edukacyjną. Aby zapewnić najlepszą jakość opieki, każdy pacjent musi być poinformowany o możliwych chorobach i metodach leczenia.

Niezbędne jest, aby pomóc pacjentom dowiedzieć się o tych rzeczach, nawet jeśli mogą tego nie rozumieć. Dostarczając literaturę edukacyjną, można podnieść poziom wiedzy wśród pacjentów i poprawić ogólny proces leczenia.

Szpitale są również uważane za instytucje edukacyjne. Pomagają ludziom wyzdrowieć i wyzdrowieć po urazach. Zapewniają opiekę multidyscyplinarną i pomagają im znaleźć najlepsze opcje leczenia ich stanu.


szpital od srodka

Szpital to nie tylko leczenie

Szpital można postrzegać jako „trzecie miejsce”, w którym pacjenci i ich rodziny mogą otrzymać wsparcie w trudnych czasach, a także uzyskać dostęp do zasobów związanych ze zdrowiem.

Szpital to nie tylko leczenie. Chodzi o jak najlepsze wykorzystanie dostępnych zasobów i bycie współczującym sąsiadem społeczności.

Misją szpitala, oprócz leczenia, jest także „opieka nad każdym pacjentem i rodziną w naszych murach, niezależnie od ich możliwości płatniczych”.

Szpital dba o zdrowie pacjentów

Szpital to nie tylko budynek czy miejsce leczenia, to także symbol nadziei i zaangażowania.

Szpital dba o wszystkie aspekty opieki nad pacjentem i dba o to, aby każdy pacjent otrzymał możliwie najlepsze leczenie. Obejmuje to profilaktykę, diagnozę, leki, zabiegi chirurgiczne, zdrowie psychiczne i opiekę duchową.

Misją szpitala jest oddawanie się społeczeństwu poprzez świadczenie usług opieki zdrowotnej wszystkim, którzy jej potrzebują.


Dodany przez: dr.Acula · 17-01-22